Antalya Sosyal Medya Yönetimi

Sizde işletmeniz, markanız ve ürünleriniz ile sosyal medyada fark yaratmak için, teklif alabilir, ajansımızı ziyaret edip bir kahvemizi içebilir yada bizi arayabilirsiniz.

Neden Megradi ?

İçerikleri Kendimiz Üretiyoruz

Birçok sosyal medya ajansı, sosyal medya içeriklerini kendisi üretemediği için bu en önemli görevi dışarıya yaptırmak zorunda kalıyor.
Bizim farkımız içeriklerin tamamının ( Video, Fotoğraf, Grafik, Tasarım ) kendimiz tarafından üretilmesidir.

Analiz Ediyoruz

Rakip analizleri yaparak, firmanızın sosyal medya kanallarında rakiplerinden farklı stratejiler ile başarıya ulaşması için çalışıyoruz.

İçerik Pazarlama

Sosyal Medya da fenomen olmuş kişilerle çalışarak, markanızı ve ürünlerinizi tanıtacak şekilde viral pazarlama sağlıyoruz.

Birlikte Planlıyoruz

İşletmenizin hangi sosyal medya kanallarını kullanılacağını birlikte belirliyor, o platformlar için sosyal medya hesaplarınızı oluşturuyor ve size özel stratejiler geliştiriyoruz.
Tüm bunları yaparken sizi hep can kulağı ile dinliyoruz.

Yarışmalar Düzenliyoruz

Marka ve ürünleriniz için yarışmalar düzenliyor, bu sayede hem markanızı tanıtıyor, hem de en yüksek etkileşimi hedefliyoruz.

Raporluyoruz

Haftalık ve aylık raporlar çıkararak attığımız adımların sizin için gerçekten doğru stratejiler sonucu olup olmadığını tespit ediyoruz.

"Büyük takipçi sayılarına odaklanmak yerine, etkileşime odaklanın."
Neil Patel
KissMetrics ve CrazyEgg Kurucusu
"Sosyal medyada paylaşılan her türlü içerik, yazının ötesinde kesinlikle görsel tasarıma sahip olmalı. Eğer eşit şartlarda bir paylaşım söz konusu olsaydı, görseli olan kazanırdı."
Guy Kawasaki
Sosyal Medya Stratejisti

Sosyal Medya Yönetimi