Anahtar Teslimi Web Sitesi Tasarımı Nedir ?

Son yıllarda değişen ticaret kanunları, her kurumsal şirkete web sitesi sahibi olma zorunluluğu getirmiştir.. İşte bu yüzden dijital ajans sektörü de bu durumdan etkilenmiş ve web tasarım işleri hareketlenmiştir.

Bir web sitesine sahip olabilmek için gereken ilk adım bir alan adına ( domain ) ve kuracağınız web sitesinin özelliklerine göre seçeceğiniz bir barındırma alanına ( hosting ) sahip olmaktır. Ücretsiz hizmet sağlayıcılar tarafından sunulan web sitesi hizmetlerini kullanarak da alan adı ve barındırma alanına sahip olmadan bir web sitesine sahip olabilir fakat bu tür bir web sitesi ile  kurumsallıktan uzaklaşmış olursunuz.

Her zaman bir uzman desteğine ihtiyacınız olacağını düşünğrsek, dijital ajansların hizmet alanı içerisinde olan web tasarımı konusunda mutlaka destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Web sitesi, firmanın kimliğidir. Yapacağınız en ufak bir hata, imajınıza zarar verebilir. Antalya da web sitesi tasarımı hizmeti almak için, size seçenekler sunan bir dijital ajans ile çalışmanız yararınıza olacaktır. Ayrıca her konuda destek alabileceğiniz bir danışmana sahip olmanız, web siteniz hakkında stratejiler belirlemenize yardımcı olacaktır. Ücretsiz hizmetlerin neden ücretsiz olduğunu asla unutmamak gerekir.

Elbette bir web sitesi sahibi olmak için, alan adı ve barındırma hizmetinden daha fazlasına ihtiyaç vardır. 

Diğer ihtiyaçların çözümü her işletmenin kendi kurumsal bakışına göre ve isteklerine göre değişeceğinden daha karmaşık ve yorucudur. 

Web sitesi kurmak isteyen kişi ve kurumlar daha önceleri bu hizmetleri ayrı ayrı almak zorunda kalıyor, farklı farklı firma yada kişilerden hizmet alan tüketiciler için bu durum içinden çıkılamaz bir hal alıyordu.

Antalya da anahtar teslimi web sitesi tasarımı sunan firmamız gibi dijital ajansların sayısı arttıkça, işler tüketici açısından kolaylaşmaya başladı. Dijital ajanslar, bu hizmeti paket halinde sunmakta ve tüm hizmetleri tek paket içerisinde birleştirerek, alan adı kaydı, web sitesi barındırma alanı, elektronik posta adresleri ve diğer tüm teknik ihtiyaçları birlikte sunarak, komple çözüm üretmektedirler.

Markanıza değer katın !

Web sitenizi oluşturmadan önce, kendinize bir yol haritası belirlemeli, hizmet verdiğiniz iş koluna uygun, sizi doğru anlatacak ve etkileyici bir tasarım seçmeli, alan adınızın uygunluğunu kontrol ederek satın almalı ve alan adınızı barındıracak yeri belirlemelisiniz.

Alan adı bu adımlardan en önemli olanıdır. Alan adı seçimi konusunda dijital ajansımız ile görüşebilir ve alan adı önerileri alabilirsiniz. Eğer şirketinizin .com.tr uzantılı alan adını kayıt ettirmek istiyorsanız, bu konuda yine ajansımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Böylece birçok işi ayrı ayrı yapmanıza gerek kalmayacak ve tüm hizmetleri tek kalemde alarak, zaman ve işleyiş açısından avantajlar sağlayacaksınız. 

Güncelleme tarihi : 13.08.2019