The Raga Side Hotel Profesyonel Fotoğraf Çekimlerini Yaptık

The Raga Side Hotel Fotoğraf Çekimlerini Yaptık !

Yepyeni Bir Konsept

Side Kumköy’de açılan yeni tesislerden biri olan The Raga Side Hotel yepyeni bir konsept ile sezona merhaba dedi. Yeni konsept alışık olduğumuz +16 tesislerden de kendini ayrıştırıyor ve farklılık yaratıyor.

Böyle yenilikçi bir konsept ile Türkiye’nin ilk Fine Dining +16 tesisi olan otelin de yeni konseptine yakışır şekilde fotoğraflanması gerekiyordu.

Odaların renk uyumu, pastel ve modern tonlar kullanılmış olması  fotoğraf çekimini ışıklı ve doygun renklerde olması konusunda bize fikir verdi.

Konusunda uzman profesyonel otel fotoğrafları çeken ekibimiz, iki gün süren çekimlerde oldukça yorulsada işin sonuçlarına baktığımız zaman oldukça keyifliydi.

 

Markanıza değer katın !

Otel yapımında harcanan emek ve para oldukça fazla ama piyasada yapılmış olan fotoğraf çekimlerini gördüğümüzde maalesef bu konuda otel sahipleri ve yöneticilerinin, bilerek ya da bilmeden aynı hassasiyeti gösteremediklerini üzülerek görüyoruz. 

 

Sizin vitrininiz olan, sizi müşterilerinize ve tüm Dünya’ya tanıtacak olan imajlarınız için profesyonel ekibimiz ile çalışın ve markanıza gereken değeri kazandırın. 

Profesyonel Otel İmaj Çekimi ve Önemi

Otel fotoğrafçılığı özenli ve özel bir çalışma gerektirir. Yaratıcı bir bakış açısına sahip olmak, iyi bir organizasyon becerisi ve en önemlisi de tecrübe olmazsa olmazlardandır. 

 

Türkiye ve Dünya’nın birçok bölgesinde, gerek butik gerekse büyük turistik tesislerin fotoğraflarını çekmiş ekibimiz ile yaptığımız çalışmalarda tek amacımız işletmelerin doğru imajlarla kendilerini en üst seviyeye gösterebilmelerini sağlamaktır.

 

Konukların otel hakkında en çok bilgiye sahip olabilecekleri, otelin otelin satış ve pazarlamasını pozitif yönde etkileyecek şekilde düşünülerek çekilen imajlar bir otel için olmazsa olmazlardandır.